Atrakcje na LATO
imprezy 4x4, wyprawy w Tatry, adrenalina

Wieczór regionalny w Zakopanem

Zapraszamy wszystkich na wieczór regionalny w Zakopanem, czyli 3-godzinną Góralską Biesiadą przy Ognisku! Do niedawna była to atrakcja tylko dla grup - teraz wreszcie dostępna jest dla każdego, kto chce przeżyć wyjątkową przygodę w Zakopanem!

Przez całą imprezę palą się ogniska a obsługa serwuje przysmaki kuchni podhalańskiej - pyszne jedzenie bez limitu! O dobrą zabawę dba najlepsza kapela góralska w Zakopanem - dużo tańca, muzyki i śpiewu! W programie także atrakcje specjalne i konkursy.

Do wyboru aż dwa warianty imprezy!

Rodzinny Piknik Góralski to oferta i wyjątkowy program specjalnie dla Rodzin z dziećmi. Impreza odbywa się na pięknej polanie z widokiem na Tatry przy Ognisku, gdzie serwowane jest pyszne jedzenie. O dobrą zabawę dba najlepsza kapela góralska w Zakopanem.

Zdecydowanie polecamy także wieczór regionalny w Dolinie Chochołowskiej, czyli Góralskie Śpasy! To impreza w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego, blisko przyrody. Taka sceneria to gwarancja pięknych wspomnień! Dodatkowo istnieje możliwość uświetnienia wieczoru regionalnego 1-godzinną przejażdżką dorożkami po Dolinie Chochołowskiej.

REZERWUJ ONLINE

3h
czas
100%
integracja
30%
aktywność
ZAMÓW Drukuj PDF

    Pola wymagane są oznaczone *
    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.